Milf fans gezocht

Heerlijke blonde moeder Missdonna (44) uit Friesland

Milfvinden.nl presenteert Missdonna die momenteel 44 jaar is en in Noardeast-Fryslan in de regio Friesland woont. Deze heerlijke blonde moeder zoekt milf liefhebbers!

Over Missdonna
"Like a virgin, hmmm, erg overtuigend vind je niet? Mensen zeggen vaak dat ik op Madonna lijk, een compliment wat mij betreft. Al ben ik niet zo uitgaand als haar, want het liefst kruip ik in de armen van maar 1 man: mijn eigen man. Helaas heb ik die niet, dus ik zoek een vrijwilliger die met mij: op vakantie wil, wilt genieten van een glas wijn voor het slapen gaan, naar de zonsondergang (en opgang!!) wil kijken, houdt van spannende speeltjes in bed, een lang voorspel etc etc. Wil je alles van mij weten? Dan weet je wat je moet doen."
Waar Missdonna woont
Noardeast-Fryslan, Friesland (N)
Uiterlijke kenmerken van Missdonna
Missdonna heeft blond haar, haar ogen zijn bruin, ze heeft een normaal postuur en ze heeft een lengte van 165 cm.
Missdonna valt qua man op
Dikke mannen, slanke mannen, lange mannen, onderdanige slaven, blanke mannen, latinos, ebony's, Arabische mannen, klein geschapen mannen, groot geschapen mannen of verlegen mannen
 
Agurl (44)
★★★★☆
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar...
⚲ Lelystad
Eenzame ervaren moeder wil daten
Chelly (31)
★★★★★
Ik ben danscoach van beroep, dus ik hoop maar dat jou fysieke conditie goed is want anders zal je vast...
⚲ Antwerpen
Spontante blonde milf sexdating
Snobje (47)
★★★★★
Ik heb niet veel eisen, ben namelijk al veel te lang alleen. Ik weet alleen dat ik wel een man wil die...
⚲ Westland
Strakke blonde dame zoekt sex
Zoraaah (32)
★★★★☆
Zoek een man die houdt van een spannende date, ik kan je vertellen dat als het eenmaal klikt we een onvergetelijke...
⚲ Delft
Heerlijke donkere milf zoekt sex
Mix (49)
★★★★★
Echte liefde bestaat zeker maar daar ga ik hier niet naar op zoek. Wat ik vooral heel graag zou willen...
⚲ Mook en Middelaar
Dikke geile dame ontmoeten
Xania (45)
★★★★☆
Toch maar op zoek naar een leuke kerel. Mijn kinderen zeggen altijd dat ik moet gaan scheiden. Zo ver...
⚲ Den Haag
Sensuele blonde moeder vinden